FH1220003Z | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | FH1220003Z |
Descriere | CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 12.288 MHz ±20ppm Cristal 18pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 150 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -20°C – 70°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 12.288 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2,5x2) |
Stabilitate frecvență ±20ppm | Mărime/Dimensiune 0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm) |
Toleranță frecvență ±20ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,024" (0,60mm) |
Capacitanță sarcină 18pF | Număr produs de bază |