DMT6007LFG-7
Numărul produsului DigiKey
DMT6007LFG-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMT6007LFG-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMT6007LFG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMT6007LFG-7
Descriere
MOSFET N-CH 60V 15A PWRDI3333
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 15A (Ta), 80A (Tc) 2,2W (Ta), 62,5W (Tc) Montare pe suprafață POWERDI3333-8
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DMT6007LFG-7 Modele
Atributele produsului
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2090 pF @ 30 V
Disipare putere (Max)
2,2W (Ta), 62,5W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
6mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
41.3 nC @ 10 V