DMT6007LFG-13
Numărul produsului DigiKey
31-DMT6007LFG-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DMT6007LFG-13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DMT6007LFG-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMT6007LFG-13
Descriere
MOSFET N-CH 60V 15A PWRDI3333
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 15A (Ta), 80A (Tc) 2,2W (Ta), 62,5W (Tc) Montare pe suprafață POWERDI3333-8
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2090 pF @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,2W (Ta), 62,5W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
POWERDI3333-8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
6mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
41.3 nC @ 10 V