DMP6350S-7
Numărul produsului DigiKey
DMP6350S-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMP6350S-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMP6350S-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMP6350S-7
Descriere
MOSFET P-CH 60V 1.5A SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 60 V 1,5A (Ta) 720mW (Ta) Montare pe suprafață SOT-23-3
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
206 pF @ 30 V
Disipare putere (Max)
720mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
350mOhm la 900mA, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
4.1 nC @ 10 V