DMP10H400SEQ-13
Numărul produsului DigiKey
DMP10H400SEQ-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMP10H400SEQ-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMP10H400SEQ-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMP10H400SEQ-13
Descriere
MOSFET P-CH 100V 2.3A/6A SOT223
Descriere detaliată
Canal P 100 V 2,3A (Ta), 6A (Tc) 2W (Ta), 13,7W (Tc) Montare pe suprafață SOT-223-3
Modele EDA/CAD
DMP10H400SEQ-13 Modele
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1239 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
2W (Ta), 13,7W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
250mOhm la 5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
17.5 nC @ 10 V