DMN3009SFGQ-7
Numărul produsului DigiKey
DMN3009SFGQ-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN3009SFGQ-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN3009SFGQ-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN3009SFGQ-7
Descriere
MOSFET N-CH 30V 16A PWRDI3333
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 16A (Ta), 45A (Tc) 900mW (Ta) Montare pe suprafață POWERDI3333-8
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2000 pF @ 15 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Disipare putere (Max)
900mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V