DMN10H120SE-13 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Canal-N 100 V 3,6A (Ta) 1,3W (Ta) Montare pe suprafață SOT-223-3
DMN10H120SE-13
Numărul produsului DigiKey
DMN10H120SE-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN10H120SE-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN10H120SE-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN10H120SE-13
Descriere
MOSFET N-CH 100V 3.6A SOT223
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
549 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
1,3W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
110mOhm la 3,3A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
10 nC @ 10 V