DMP10H400SK3-13
Numărul produsului DigiKey
DMP10H400SK3-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMP10H400SK3-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMP10H400SK3-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMP10H400SK3-13
Descriere
MOSFET P-CH 100V 9A TO252-3
Descriere detaliată
Canal P 100 V 9A (Tc) 42W (Tc) Montare pe suprafață TO-252-3
Modele EDA/CAD
DMP10H400SK3-13 Modele
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1239 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
42W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
240mOhm la 5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
17.5 nC @ 10 V