DMC4047LSD-13
Numărul produsului DigiKey
DMC4047LSD-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMC4047LSD-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMC4047LSD-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMC4047LSD-13
Descriere
MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 40V 7A, 5,1A 1,3W Montare pe suprafață 8-SO
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DMC4047LSD-13 Modele
Atributele produsului
Vgs(th) (Max) la Id
2,4V la 250µA
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
19,1nC la 10V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1060pF la 20V
Putere - Max
1,3W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40V
Pachet dispozitiv furnizor
8-SO
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
7A, 5,1A
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
24mOhm la 6A, 10V