DESD3V3E1BL-7B
Numărul produsului DigiKey
31-DESD3V3E1BL-7BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DESD3V3E1BL-7BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DESD3V3E1BL-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DESD3V3E1BL-7B
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 7V X1DFN10062
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7V Clemă 5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață X1-DFN1006-2
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DESD3V3E1BL-7B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
35W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
13pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V (max.)
Pachet/cutie
0402 (1006 metric)
Tensiune - Străpungere (Min)
3,8V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
7V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5A (8/20µs)