DFLR1200-7
Numărul produsului DigiKey
DFLR1200DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DFLR1200DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DFLR1200DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFLR1200-7
Descriere
DIODE STD 200V 1A POWERDI123
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 200 V 1A Montare pe suprafață PowerDI™ 123
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare standard >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
3 µA @ 200 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
10pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerDI™ 123
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 1 A