PNE20010ERX
Numărul produsului DigiKey
1727-7416-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-7416-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-7416-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PNE20010ERX
Descriere
DIODE STANDARD 200V 1A SOD123W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 200 V 1A Montare pe suprafață SOD-123W
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 nA @ 200 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
17pF la 4V, 1MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123W
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
930 mV @ 1 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)