AP7375-33Y-13
Numărul produsului DigiKey
31-AP7375-33Y-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-AP7375-33Y-13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-AP7375-33Y-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7375-33Y-13
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-3
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-89-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AP7375-33Y-13 Modele
Atributele produsului
Curent - În repaus (Iq)
5 µA
Serie
PSRR
85dB (1kHz)
Funcții de control
Limită curent
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tip ieșire
Grad
Număr de regulatoare
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Max)
45V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-243AA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-89-3
Cădere de tensiune (Max)
0,36V la 100mA