AP64100QSP-13
Numărul produsului DigiKey
31-AP64100QSP-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-AP64100QSP-13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-AP64100QSP-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP64100QSP-13
Descriere
IC REG BUCK ADJ 1A 8SO
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 0,8V 1 Ieșire 1A 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) plăcuță expusă
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Max)
40V
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
500kHz, 100kHz – 2,2MHz
Stare piesă
Activ
Redresor sincron
Da
Funcție
retragere
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Configurație ieșire
Pozitiv
Grad
Automobile
Topologie
Calificare
AEC-Q100
Tip ieșire
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Tensiune - Intrare (Min)
3,8V
Pachet dispozitiv furnizor
8-SO-EP
Tensiune - Intrare (Max)
40V