AP2121AK-3.3TRG1
Numărul produsului DigiKey
AP2121AK-3.3TRG1DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP2121AK-3.3TRG1DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP2121AK-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP2121AK-3.3TRG1
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AP2121AK-3.3TRG1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
50 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Stare piesă
Inactual
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 200mA