AP7343-33W5-7
Numărul produsului DigiKey
AP7343-33W5-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP7343-33W5-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP7343-33W5-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7343-33W5-7
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT-25
Termen de livrare standard al producătorului
36 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-25
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AP7343-33W5-7 Modele
Atributele produsului
PSRR
75dB (1kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,25V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-25
Cădere de tensiune (Max)
0,29V la 300mA