XB24CAUIT-001
Numărul produsului DigiKey
602-1893-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB24CAUIT-001
Descriere
RF TXRX MOD 802.15.4U.FL TH
Referință client
Descriere detaliată
802.15.4 – Modul emițător-receptor 2,4GHz Antena nu este inclusă, U.FL Orificiu străpuns
Tip antenă
Antena nu este inclusă, U.FL
Tensiune - Alimentare
2,1V – 3,6V
Familie/Standard RF
Curent - Recepție
31mA
Protocol
Curent - Transmisie
45mA
Modulație
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
2,4GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C