DKS-BBOARD6.5
DKS-BBOARD6.5
Numărul produsului DigiKey
DKS-BBOARD6.5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DKS-BBOARD6.5
Descriere
DIGI-KEY BREADBOARD 6.5
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Placă tip breadboard fără sudură Bandă borne (fără cadru) 6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)
Categorie
Număr de magistrale de distribuție
2
Producător
DigiKey Standard
Număr de puncte de legătură (total)
830
Serie
Număr de terminale cu 5 puncte de legătură
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)