PV36W201C01B00
Numărul produsului DigiKey
118-PV36W201C01B00-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PV36W201C01B00
Descriere
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Descriere detaliată
200 Ohms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 25.0 Rotație Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
PV36W201C01B00 Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
200 Ohms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,378" x 0,197" fațetă (9,60mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%