PMC-24V150W1AA este inactual și nu se mai fabrică.
Delta Electronics
În stoc: 51
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
PMC-24V150W1AA
Numărul produsului DigiKey
603-1637-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMC-24V150W1AA
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PMC-24V150W1AA Modele
Curent - Ieșire 1
6.25 A
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
86%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
7,01" L x 3,82" l x 1,50" Î (178,0mm x 97,0mm x 38,0mm)