PMT-24V150W2CA
Numărul produsului DigiKey
1145-PMT-24V150W2CA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMT-24V150W2CA
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 132V c.a., 170 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
6.5 A
Ambalaj
Cutie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Eficiență
85,8%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 132V c.a., 170 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
6,26" L x 3,82" l x 1,18" Î (159,0mm x 97,0mm x 30,0mm)