DSML-0630-24C
DSML-0630-24C
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
DSML-0630-24C
Numărul produsului DigiKey
1144-1425-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSML-0630-24C
Descriere
SOLENOID LATCH PULL CONT 24V
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Continuu Solenoid de mare putere Blocare cu cadru deschis (tragere) Vârf 0,500" (12,70mm) Cursă 24V c.c. Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
DSML-0630-24C Modele
Putere (wați)
4 W
Rezistență c.c. (DCR)
144Ohm
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)
Mărime/Dimensiune
1,200" L x 0,750" l x 0,750" Î (29,46mm x 19,05mm x 19,05mm)
Tip
Blocare cu cadru deschis (tragere)
Diametru - Arbore
0,250" (6,35mm)
Ciclu de funcționare
Continuu
Detaliu arbore
Toartă
Tensiune - Nominală
24V c.c.
Număr produs de bază
Lungime cursă
0,500" (12,70mm)