DSML-0224-24
DSML-0224-24
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
DSML-0224-24
Numărul produsului DigiKey
1144-1324-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSML-0224-24
Descriere
SOLENOID PULL PULSE 24V
Referință client
Descriere detaliată
Impuls Solenoid de mare putere Cadru deschis (tragere) Vârf 0,200" (5,08mm) Cursă 24V c.c. Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DSML-0224-24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
13 W
Producător
Delta Electronics
Rezistență c.c. (DCR)
44Ohm
Serie
Filet bucșă
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conductori de sârmă
Tehnologie
Electromecanic
Mărime/Dimensiune
0,910" L x 0,280" l x 0,330" Î (23,11mm x 7,11mm x 8,38mm)
Tip
Cadru deschis (tragere)
Diametru - Arbore
0,130" (3,30mm)
Ciclu de funcționare
Impuls
Detaliu arbore
Rotund
Tensiune - Nominală
24V c.c.
Greutate
0,012lb (5,44g)
Lungime cursă
0,200" (5,08mm)