DRP048V240W1BA
Numărul produsului DigiKey
1145-1023-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP048V240W1BA
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 5A
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
92%
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,89" L x 3,35" l x 4,76" Î (124,1mm x 85,0mm x 121,0mm)