DRP048V120W1BN
Numărul produsului DigiKey
1145-1092-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP048V120W1BN
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 2,5A
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Serie
Putere (wați)
120W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,85" L x 1,97" l x 4,76" Î (123,1mm x 50,0mm x 121,0mm)