DRP048V060W1BA
Numărul produsului DigiKey
1145-1032-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP048V060W1BA
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 1,25A
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
1,25A
Serie
Putere (wați)
60W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
92%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 1,26" l x 4,76" Î (125,0mm x 32,0mm x 121,0mm)