DRP024V480W1AA
Numărul produsului DigiKey
603-1229-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP024V480W1AA
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRP024V480W1AA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent - Ieșire (Max)
20A
Serie
Putere (wați)
480W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Inactual
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
88%
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,67" L x 6,30" l x 4,76" Î (118,5mm x 160,0mm x 121,0mm)