DRP024V240W3BN
Numărul produsului DigiKey
1145-1088-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP024V240W3BN
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
10A
Serie
Putere (wați)
240W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
92%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 600V c.a. (trifazic)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,76" L x 2,76" l x 4,62" Î (117,3mm x 70,0mm x 121,0mm)