DRP024V120W1BA
Numărul produsului DigiKey
603-1636-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP024V120W1BA
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
120W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,87" L x 1,97" l x 4,76" Î (123,7mm x 50,0mm x 121,0mm)