DRP024V120W1AA este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Delta Electronics
În stoc: 19
Fișă de date
Similar
PULS, LP
În stoc: 334
Fișă de date
Similar
Selec Controls USA Inc.
În stoc: 113
Selec Controls USA Inc.
În stoc: 122
Omron Automation and Safety
În stoc: 1.815
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRP024V120W1AA
Numărul produsului DigiKey
603-1227-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP024V120W1AA
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DRP024V120W1AA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
120W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
84%
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,76" L x 1,97" l x 4,65" Î (121,0mm x 50,0mm x 118,2mm)