DRP024V060W1NZ
Numărul produsului DigiKey
1145-1025-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP024V060W1NZ
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 2,5A
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Serie
Putere (wați)
60W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
87%
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,70" L x 1,26" l x 4,75" Î (119,3mm x 32,0mm x 120,6mm)