DRP024V060W1AA este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Delta Electronics
În stoc: 189
Fișă de date
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 2,5A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRP024V060W1AA
Numărul produsului DigiKey
603-1226-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP024V060W1AA
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRP024V060W1AA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Serie
Putere (wați)
60W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Inactual
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
87%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,72" L x 1,26" l x 4,76" Î (120,0mm x 32,0mm x 121,0mm)