DRP012V100W1AA este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Delta Electronics
În stoc: 49
Fișă de date
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 8,33A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRP012V100W1AA
Numărul produsului DigiKey
603-1237-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP012V100W1AA
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 100W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRP012V100W1AA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent - Ieșire (Max)
8,33A
Serie
Putere (wați)
100W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
87%
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,76" L x 1,97" l x 4,65" Î (121,0mm x 50,0mm x 118,2mm)