DRP012V015W1AZ
Numărul produsului DigiKey
603-1234-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP012V015W1AZ
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 15W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 1,25A
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
1,25A
Serie
Putere (wați)
15W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Inactual
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
84%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
3,96" L x 1,26" l x 3,94" Î (100,6mm x 32,0mm x 100,0mm)