DRC-12V60W1AZ
Numărul produsului DigiKey
1145-1096-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRC-12V60W1AZ
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 54W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 4,5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRC-12V60W1AZ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent - Ieșire (Max)
4,5A
Serie
Putere (wați)
54W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
86%
Temperatură de funcționare
-25°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 2,80" l x 2,19" Î (91,0mm x 71,0mm x 55,6mm)