DRC-12V100W1AZ poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Delta Electronics
În stoc: 15
Fișă de date
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 6A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-12V100W1AZ
Numărul produsului DigiKey
1145-1274-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRC-12V100W1AZ
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 72W
Referință client
Descriere detaliată
Curent - Ieșire (Max)
6A
Serie
Putere (wați)
72W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
86%
Temperatură de funcționare
-25°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 3,54" l x 2,19" Î (90,9mm x 89,9mm x 55,6mm)