DRC-12V100W1RZ
Numărul produsului DigiKey
1145-DRC-12V100W1RZ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRC-12V100W1RZ
Descriere
DIN-RAIL PS 12V/7.1A, OVC III
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 7,1A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Curent - Ieșire (Max)
7,1A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
85W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Aplicații
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell), laboratorium
Eficiență
89,5%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Mărime/Dimensiune
2,17" L x 2,76" l x 3,44" Î (55,1mm x 70,1mm x 87,4mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V