TF162P32K7680R
Numărul produsului DigiKey
110-TF162P32K7680RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
110-TF162P32K7680RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
110-TF162P32K7680RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TF162P32K7680R
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
90 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență
32.768 kHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,039" l (1,60mm x 1,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
12,5pF