445C25D24M00000
Numărul produsului DigiKey
110-445C25D24M00000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
110-445C25D24M00000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
110-445C25D24M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
445C25D24M00000
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±20ppm Cristal 18pF 40 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
445C25D24M00000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
24 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (5x3.2)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,053" (1,35mm)
Capacitanță sarcină
18pF