425F22A020M0000
Numărul produsului DigiKey
110-425F22A020M0000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
110-425F22A020M0000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
110-425F22A020M0000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
425F22A020M0000
Descriere
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 MHz ±20ppm Cristal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
20 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)
Capacitanță sarcină
10pF