E2X200107X02
Numărul produsului DigiKey
283-E2X200107X02TR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-E2X200107X02CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-E2X200107X02DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
E2X200107X02
Descriere
CRYSTAL 2520 20MHZ 10PF 15PPM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 MHz ±15ppm Cristal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
20 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
10pF