405C35E12M00000 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 405C35E12M00000 |
Descriere | CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 11 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 12 MHz ±30ppm Cristal 20pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 60 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -20°C – 70°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 12 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (5x3,2) |
Stabilitate frecvență ±50ppm | Mărime/Dimensiune 0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm) |
Toleranță frecvență ±30ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,033" (0,85mm) |
Capacitanță sarcină 20pF |