DGH506Q2R7 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Abracon LLC
În stoc: 64
Fișă de date
50 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 15mOhm la 1kHz 1500h la 85°C
DGH506Q2R7
Numărul produsului DigiKey
338-DGH506Q2R7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DGH506Q2R7
Descriere
CAPACITOR 50F -10%, +30% 2.7V TH
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DGH506Q2R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Capacitanță
50 F
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,709" diam. (18,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
1,654" (42,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
15mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 85°C