ADCR-X02R7SA506Q
Numărul produsului DigiKey
535-ADCR-X02R7SA506Q-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ADCR-X02R7SA506Q
Descriere
CAP 50F 2.7V THROUGH HOLE
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 24mOhm –
Categorie
Grad
Producător
Abracon LLC
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
50 F
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,709" diam. (18,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
1,654" (42,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
24mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C