DGH255Q5R5
Numărul produsului DigiKey
338-DGH255Q5R5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DGH255Q5R5
Descriere
CAP 2.5F -10%, +30% 5.5V TH
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.5 F Supercondensator (EDLC) 5.5 V Radial, Bidon 140mOhm la 1kHz 1500h la 85°C
Categorie
Grad
Producător
Cornell Dubilier Knowles
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
2.5 F
Spațiu între derivații
0,610" (15,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,827" L x 0,433" l (21,00mm x 11,00mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,984" (25,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
140mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 85°C