CHT-5R5L255R-TW
Numărul produsului DigiKey
4688-CHT-5R5L255R-TW-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CHT-5R5L255R-TW
Descriere
5.5V 2.5F 20*10*22 T/DA EDLC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.5 F Supercondensator (EDLC) 5.5 V Radial, Bidon 150mOhm la 1kHz 1000 ore la 85°C
Categorie
Grad
Producător
CDA (Zhifengwei Technology)
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
2.5 F
Spațiu între derivații
0,610" (15,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,787" L x 0,394" l (20,00mm x 10,00mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,925" (23,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 85°C