RB521S-30-HF
Numărul produsului DigiKey
641-RB521S-30-HFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
641-RB521S-30-HFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-RB521S-30-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB521S-30-HF
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 30 V 200mA Montare pe suprafață SOD-523
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RB521S-30-HF Modele
Atributele produsului
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
30 µA @ 10 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
500 mV @ 200 mA