CPDQC3V3T-HF nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
onsemi
În stoc: 119.729
Fișă de date
6,2V Clemă 17A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 0402C/SOD-923F
CPDQC3V3T-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1893-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1893-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1893-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CPDQC3V3T-HF
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 6.2VC 0402C
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
180W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
20pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V (max.)
Pachet/cutie
0402 (1006 metric)
Tensiune - Străpungere (Min)
3,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
6,2V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
17A (8/20µs)