ACPDQC3V3T-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1635-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1635-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1635-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACPDQC3V3T-HF
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 9.8VC 0402C
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
9,8V Clemă 16A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 0402C/SOD-923F
Modele EDA/CAD
ACPDQC3V3T-HF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
20pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
3,6V
Pachet/cutie
0402 (1006 metric)
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
9,8V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
16A (8/20µs)