CGRM4004-G
Numărul produsului DigiKey
641-1329-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1329-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1329-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CGRM4004-G
Descriere
DIODE STANDARD 400V 1A MINI SMA
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 400 V 1A Montare pe suprafață Mini SMA/SOD-123
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CGRM4004-G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare standard >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 400 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
15pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
400 V